Moi! Minulle ois tulossa kyseinen mönkkäri vaihtokaupassa, vm-07, ajettu 1000km. Tekeekö noilla mitään? Epäilyttää, kun hinta on niin alhainen uutenakin. Ja pystyykö tuolla ajamaan 185cm pitkä mies? Työmatkaa ois pari kilsaa, aattelin että käviskö siihen käyttöön.
Jos jollain kokemuksia kyseisestä vehkeestä, niin kertoisitko hyvät ja huonot puolet?
Jos jollain kokemuksia kyseisestä vehkeestä, niin kertoisitko hyvät ja huonot puolet?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Itsellä vastaava ja ihan hyvä ajella ainakin maastopoluilla. Tiellä tahtoo nuljuttaa ja täristä aika paljon. ei vie paskaakaan bensaa ja varmasti sopii hyvin parin kilsan työmatkoihin. Kannattaa ne kuristukset ottaa pois ja suutinta vaihtaa niin kiertää paremmin.
kyllä ajoasento on ihan hyvä itse olen 189 pitkä ja sujuu ihan hyvin, muuten tuota ei voi kyllä suositella, kauheasti pikku vikaa uudesta asti on ollu
Kilveton malli oli vuoden verran eikä vikoja ollu yhtään. Kyllä sillä asfaltillaki ajelee. Todella positiivinen tunne jäi laitteesta mutta vaihtu eri merkkiseen tie malliin.