ilta jota en unohda

santtu

Kävelen hitaasti auringon lämmittämällä kalliolla ja katselen kauniin ruskettuneita miehiä, komeita kasvoja ja treenattuja lihaksia. En kuitenkaan ole täällä heitä varten, en suo heille mitään katsetta enempää, vaikka aistin miten vartaloni kiehtoo heitä. Olen vain sinua varten ja tiedän, että tulet.
Koko vuoden olen katsellut sinua, eivätkä sinunkaan katseesi kovinkaan viattomia olleet..en vain uskaltanut koskea sinuun, olithan varattu.
Kunnes sitten kerran tulit hakemaan minua tanssiin ja tanssiessamme tunsin kuinka painauduit minua vasten ilman sähköistyessä välillämme, silloin sain varmuuden, sinäkin halusit minua.
Kuljeskelen tuttujen nuorten joukossa etsiskellen sinua, kunnes yllättäen tunnen pehmeät huulet kaulallani ja viimein olen löytänyt etsimäni.
Käännyn ympäri ja kiedot käteni ympärilleni vetäen minut aivan kiinni itseesi, uppoudun silmiisi ja upotan sormeni pitkiin hiuksiisi, jotka olet sitonut ponnarilla kiinni. Kuljemme kauemmas teltoilta, rannalle ja kahlaamme viileään rantaveteen, loiskimme kuin lapset ja nauramme läpimärkinä, kaappaat minut syliisi ja kahlaat syvemmälle. Heität minut veteen nauraen kiljahduksilleni kun sukellan kylmään veteen, vedän sinutkin pinnan alle ja noustessamme pärskien pintaan otat minua hellästi leuasta kohottaen kasvojani omiasi kohti ja viimeinkin saan kauan kaipaamani suudelman.
Kahlaamme takaisin rantaan ja kyhäämme nuotion, käperryn syliisi katselemaan liekkien kaunista leikkiä puiden pinnalla, suutelen kaulaasi ja hyväilen rintaasi mustan sametin läpi, pujotan käteni paitasi alle ja vedän sen pääsi yli, nostat kätesi vapautuaksesi hihoista, pudotan paidan käsistäni ja pujotan sormeni sormiesi lomaan.
Laskeudut selällesi kalliolle, suutelen paljasta rintakehääsi, liu’utan huuliani hitaasti alaspäin, vatsallesi, farkkujesi kaulukselle ja palaan hitaasti takaisin. Katselet minua silmäripsiesi raosta ja hymyilet, suutelen sinua ja vastaat sudelmaani kiihkeästi, samalla kiepauttaen minut allesi kalliolle. Suutelet silmiäni, kaulaani ja alat hitaasti avata paitani nappeja suudellen kankaan alta paljastuvaa ihoa, kohottaudun kyynärpäideni varaan ja avaan hiuksesi, kohotat päätäsi ja vilkaiset minua, mutta jatkat nappien availua kunnes viimein avaat vimeisen napin ja hellästi lasket kankaan olkapäiltäni samalla käsivarsiani hyväillen. Avaat rintaliivieni hakaset ja huokaiset nähdessäsi kauniit rintani, otat toisen nännin huuliesi väliin ja hyväilet sitä kielelläsi, voihkin tuntiessani kuumat huultesi ja hyväilen selkääsi, siirryn alemmas ja pujotan käteni vatsallesi, urahdat avatessani vyösi ja kohotat pääsi rinnoiltani, avaan farkkujesi napit yksi kerrallaan katsoen silmiisi, joista kuvastuu sama himo jonka arvaan omistani heijastuvan. Nostat lantiotasi jotta saisin vedettyä farkkusi pois, samalla alat avata housujeni nappeja ja riisut housut samalla jalkojani suudellen, hengityksesi ja suudelmiesi tuntu ihollani saa väreet kulkemaan selkärankaani pitkin enkä malttaisi enää odottaa, mutta sinulla ei näytä olevan kiire.
Toistan nimeäsi kuiskaten ja kapuan päällesi, suutelen kaulaasi ja siirryn alemmaksi, vatsallesi, boksereidesi kuminauhalle. Riisun mustat satiinibokserisi ja vapautan komean kalusi, otan sen pään suuhuni ja alan hyväillä sitä kielelläni, keskeytät kuitenkin puuhani ja sanot, ettet tahdo tulla vielä.
Riisut stringini ja alat hyväillä käsilläsi kaikkein pyhintäni, sitä mitä kukaan ennen sinua ei ole vielä nähnyt, tunnen väristysten kulkevan läpi vartaloni kun taitavat sormesi liikkuvat minussa ja pian, kuin sata kaunista salamaa lävistäisi minut, värisen kättäsi vasten ja näen silmistäsi oman nautintoni katsellessasi minua.
Laskeudut päälleni, suutelet minua ja viet huulesi kaulalleni, imet kaulaani ja mutiset hymyillen ihoani vasten ” merkkaan sinut itselleni, ettei kukaan muu saa sinua” katsoen samalla kiinteästi silmiini ”olet vain minun, minun, niin kuin minä olen sinun..”
Hitaasti tulet sisääni hellästi ja tunnen kuinka suuri kalusi on, kuinka venyn äärimmilleni ottaakseni sinut vastaan. Alat liikkua hitaasti sisälläni ja omaksun saman rytmin, hitaasti hyväillen saavutamme huippumme ja yhtä aikaisesti oman orgasmini kanssa tunnen kuinka purkaudut sisälleni.
Maatessamme auringon lämmittämällä kalliolla kerrot, että tästä eteen päin olet vain ja ainoastaan minun.

12

6121

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mies 30v

      Mahtavasti kirjoitettu! Olet todella lahjakas!
      Sinussa on romantiikkaa!
      Jos et ole vielä ammatti kirjoittaja niin lähetä ihmeessä tarinoitasi vaikka Reginaan niin ne julkaistaan taatusti. :)

      • santtu

        kiitos...katsellaan nyt...raapustukseni (tuo mukaanlukien) perustuu lähinnä tunnelmiin ja oikeisiin ihmisiin...tuokin on suunnattu eräälle tuttavalle (joka siis on tuo "sinä")..


    • santtu

      kommentoikaa hyvät ihmiset kun käytte lukeen...

      • Chrystaltear

        tää oli uskomattoman kaunis..


    • Pelimies

      Karmeaa hei hiukan kunnon naintii !

    • Antti

      kerro minulle, mistäpäin suomea olet? tuli vaan mieleen..

      • santtu

        savonlinnasta, onko sillä jotain merkitystä?


    • '''

      Jatka tarinaa,mahtava...lisää tälläistä hempeilyä

    • lara..

      ihana.. lisää tuollaisia..!

      • Just nii

        Onse kyllä kumma kun jotkut sanoo VITTU MITÄ PASKAA LISÄÄ NAIMISTA!! Ja sitten toiset taas sanoo EI TOLLASII USKO NAIDAA JA NAIDAA JA NAIDAA!! VITTU HAISTAKAA TE PASKA !!

        Toi oli aivan mahtava stoori.. Lisää tollasii ;)


    • bumbeli

      mutta että kellä oikeasti on noin ihana ekakerta? jotta molemmat (varsinkin nainen) laukeavat ja vielä yhtäaikaa..?
      kysyisinpä vain..:)

      • hih

        sun tarinas oli tosi hyvä lisää vaan!! =)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      73
      5834
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      262
      4671
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      20
      2578
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      28
      2493
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      87
      1530
    6. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      11
      1393
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      105
      1337
    8. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      128
      1296
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      107
      1238
    10. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      19
      1191
    Aihe