Nyt ei enää jaksa katsoa noita Raw/Smackdown/Ecw -saippuasarjoja. Tulihan niitä jo seurattuakin heti kun alettiin suomessa näyttää. Ei vaan enää jaksa, liian käsikirjoitettua ja ylinäyteltyä.
Onneksi rupes Max-kanava näyttämään noita UFC-jutskia, niin voi seurata reiluja matseja, vaikkakin aika lyhyitä :)
Nyt riitti WWE-saippua
8
1288
Vastaukset
- 70909876+098986
hiukan ufc on noobi koska siinä ei tehä muuta ku jotain hypätä päälle ja aletaan lyömään turpaan show paini on ihan kivaa koska siinä tapahtuu toisinku jossain kyttäämis tv ohjelmasssa=P
- mongooli
ainoo hyvä matsi on se kun undertaker ja mainkind tappeli ja sit se tippu sieltä häkin päältä
- Henkka
Ovat sitten vielä laskemassa tuota ikärajaa, joten hyvästi hyvät WWF ajat, tervetuloa tylsä WWE aika.
- 7 vuotta seurannut.
Eihän siinä ole koskaan periaatteessa ikärajaa ole ollutkaan, paitsi TV:ssä, mutta paikanpäälle oleville ei ole ikärajaa OLLENKAAN. Siellähän yleisössä näkee joka kerta 3-vuotiaista lähtien.
- aaaassfd
Neitien TV sarja joku WWE. Teatteria. Oikeasti WWE:n lässykkäpainijat ei pärjäis yhellekkään UFC kundille.
- Jepjep..
aaaassfd kirjoitti:
Neitien TV sarja joku WWE. Teatteria. Oikeasti WWE:n lässykkäpainijat ei pärjäis yhellekkään UFC kundille.
Tulipahan vain mieleen että Brock Lesnar on ihan hyvin siellä UFC:ssä pärjäillyt. Muutenkin on ihan tyhmää miettiä sitä että pärjäisikö, joku WWE:n tyyppi UFC:n tyypille, sillä WWE on viihdettä ja UFC on vapaaottelua..
- bus-ter
Jepjep.. kirjoitti:
Tulipahan vain mieleen että Brock Lesnar on ihan hyvin siellä UFC:ssä pärjäillyt. Muutenkin on ihan tyhmää miettiä sitä että pärjäisikö, joku WWE:n tyyppi UFC:n tyypille, sillä WWE on viihdettä ja UFC on vapaaottelua..
Eikös Brock Lesnar ole ihan hyvin UFC:ssä pärjäänyt...Kirjoittanut: Jepjep.. / 14.6.09 / klo 18:51 Tulipahan vain mieleen että Brock Lesnar on ihan hyvin siellä UFC:ssä pärjäillyt. Muutenkin on ihan tyhmää miettiä sitä että pärjäisikö, joku WWE:n tyyppi UFC:n tyypille, sillä WWE on viihdettä ja UFC on vapaaottelua..
totta. UFC on ihan kunnon kamppailulaji ja WWE kaukana siitä :D vitun hyvää viihdettä se on kyll! :p
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011059- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648