...Nyt varmaan käyttäytyä oikein täl palstal:-)))
Ku taas tuli muistutus:-)) En voi muuta kun itekseni HYMYILLÄ!!!! Saatteko työkin muistutuksia?
Siis,eikös ne tule ylläpidolta?
Kyll osaan
10
402
Vastaukset
- Yllä-
pidolta, ei ymmärrä.
- 1943
haluaa avata Suomi24:n, niin joutuu odottamaan ja sitten ilmestyvät käyttäytymissäännöt. Punaisella lukee ainakin jotain, että Suomi24 ei vastaa päpläplää jne.
- olenpa itsekin
1943 kirjoitti:
haluaa avata Suomi24:n, niin joutuu odottamaan ja sitten ilmestyvät käyttäytymissäännöt. Punaisella lukee ainakin jotain, että Suomi24 ei vastaa päpläplää jne.
sitä ihmetellyt, vieläpä aikonut kysäistäkin.
Olen mielessäni miettinyt, että sivu on jonkinlainen "väliaikamusiikki", kun oikea sivu ei vielä ehdi näkyviin.
Muuten, Firefox selaimena täällä "kulkeminen" on Exploreria nopeampaa, oman huomioni mukaan.
Kiitos, kun vastasit minulle!
- 1943
tällöin tulee, esimerkiksi juuri äsken. Luultavasti automaattisesti. Pahimmat ryöpytykset olen saanut muilta keskustelijoilta. Silloin tällöin peitettyä ivaa nytkin. Hanhimuori on rasvoittunut myös pinnalta, joten ei haittaa. Ylläpito poistaa pahimmat loukkaukset.
- "Reetta"
...sinul on ainaskin sana hallus,hyvä niin:-))
Nauroin tuota "hanhimuori", mikä se on, jos saan kysyvä?? Ku mie oon vähän "tömppähönöuuno"...mones-
kin asias. - 1943
"Reetta" kirjoitti:
...sinul on ainaskin sana hallus,hyvä niin:-))
Nauroin tuota "hanhimuori", mikä se on, jos saan kysyvä?? Ku mie oon vähän "tömppähönöuuno"...mones-
kin asias.kuullut sanontaa siitä, että valuu kuin vesi hanhen selästä, kun ei osu. Tarkoitan, että minua voi kiusata, elämäni on niin hyvällä mallilla, ettei liiemmälti osu pilkka.
- "Reetta"
1943 kirjoitti:
kuullut sanontaa siitä, että valuu kuin vesi hanhen selästä, kun ei osu. Tarkoitan, että minua voi kiusata, elämäni on niin hyvällä mallilla, ettei liiemmälti osu pilkka.
...vaan "hanhimuori":) Oonha mie kuult, ai sitä tarkotit sil. Olipas hyvin sanottu:)
Ethä loukkaannu, kun kirjotin hanhimuori?
- ymmällä***
Mihin ne tulevat, spostiinko?
- tullut -
huomautuksia, ihmettelen, vastaukseni ovat kärkeviä, mutta tosia.
Totuus tekee kipeää, mutta siitä aina toipuu, siihen voi rkentaa.
Valheesta ei toivu koskaan, eikä valheella saavuta mitään pysyvää.
En tiedä mistä huomautukset tulee. Kyllä täällä on niin monenlaista sukan kuluttajaa, ei kun koneen näpyttelijää,
että antaa muistuttelijoiden jäädä omaan arvoonsa!
En tosin ymmärtänyt mistä olet saanut muistutuksen, enkä viitsi ruveta ketjujakaan selaamaan, kun niin helkutin hidas on taas tämä kakkosnelonen!
Hyvää yötä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1811508
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951136Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431101Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14700
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30691Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .19621Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617