Voi tytöt

että taas satuttiin ajattelemaan samankaltaisia ajatuksia. Vastaanottaja on itse aikalailla myös vastuusssa siitä miten tulkitsee toisen henkilön ilmeitä ja eleitä ja niiden merkitystä.Että turha syyttää miksi kävi niin tai näin.
1342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

käsiäsi siitä, mihin olet osallinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytöt kirjoitti:

että taas satuttiin ajattelemaan samankaltaisia ajatuksia. Vastaanottaja on itse aikalailla myös vastuusssa siitä miten tulkitsee toisen henkilön ilmeitä ja eleitä ja niiden merkitystä.Että turha syyttää miksi kävi niin tai näin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu