webasto

C5 HDI:n webaston ollessa päällä kuuluu harvakseltaan koputtava ääni. Mistä se johtuu? Kuuluuko se asiaan?
3479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se nakutus tulee webaston polttoainepumpusta.

Äänestä
  • Se kuuluukin sitten koputella.

    Äänestä

  • naftapumppu epäilen sen olevan C5:n oma naftapunppu joka naksuttaa webastossa ei liene omaa pumppua. Picassossa käytetään auton pumppua joka sitten kestää noin vuoden ja jättää tielle, että silleen. Tää onpi yksi sitikkojen ja pesojen tyyppivika diideleissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kajo kirjoitti:

C5 HDI:n webaston ollessa päällä kuuluu harvakseltaan koputtava ääni. Mistä se johtuu? Kuuluuko se asiaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu