Jalkalistat vaihtoon!

Terve! Kuinka/millä irroitan parhaitan perus jalkalistat? Eli lattialistat pitäisi saada vaihtoon? Käykö taltta ja vasara?

T: Rouva
4490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja jos sulla on muu, kuin kiviseinä, ne lähtee sangen helposti irti.

Äänestä
  • No hyvä, mitenkäs jos jää jälkiä seinään (ei tiiliseinää) niin miten ne peitetään? Eli jotain pakkelia ja valkoista maalia?

    T: Rouva

    Äänestä

  • Rouvazz kirjoitti:

    No hyvä, mitenkäs jos jää jälkiä seinään (ei tiiliseinää) niin miten ne peitetään? Eli jotain pakkelia ja valkoista maalia?

    T: Rouva

    tullu uudet listat:)? muuten, valkoista maalia voi käyttää, mikäli seinä ennestään valkoinen, esim tapeettiin se ei oikein sovi:)

    Äänestä

jos ruuveja ei ole, tai ei saa niitä auki, niin väännät sorkkaraudalla varovasti ja suojaat seinän jollakin puulla, tai tukevalla levyllä. Voi hankkia vähän vanhoja listoja korkeammat, jos joudut jälkiä peittämään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rouvazz kirjoitti:

Terve! Kuinka/millä irroitan parhaitan perus jalkalistat? Eli lattialistat pitäisi saada vaihtoon? Käykö taltta ja vasara?

T: Rouva

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu