Terve... Miksi minulla dc kaatuilee se pysyy käynnistyksen jälkeen ehkä minuutin päällä ja sit se kaatuu... minulla on Dc 0.7091 ja windows vista,ainiin joskus se dc toimii ihan täydelisesti ja joskus ei sit ollenkaan... APuva kaipais
MIksi dc++ kaatuileee
4
908
Vastaukset
- perustus
on tehty jotenkin väärin.
kysyppä vaikka tuolta,siellä on ammattihenkilöitä auttamaan sinua.
http://www.rakentaja.fi/- huio
Joo ei löyty sellaista vastausta tuolta kuin toivoin,,,
- ei nyt millään
huio kirjoitti:
Joo ei löyty sellaista vastausta tuolta kuin toivoin,,,
Ei nyt millään pahalla, mutta oletko varma että kävit äidinkielen tuntisi kunnolla ? Lueppas nyt itsekkin aloitusviestisi. Vaikka foorumilla yleensä saakin kirjoittaa vähän joustavammin, tuo menee jo vähän liiankin joustavaksi. Tarvitsee tulkin tulkataskeen mikä on ongelma.
Toisekseen, mitä ajattelit DC:llä jakaa tai ladata ?
Vaikka kaikki tämän tiedämmekin ja silti sitä käytämme, muistathan että DC:llä musiikin ja elokuvien lataaminen on laitonta. :)
Jos se kaatuilee, kannattaa ehkä yrittää päivittää sitä. DC:stä tietämättömänä en muuta nyt tähän hätään keksi. - pätmän
ei nyt millään kirjoitti:
Ei nyt millään pahalla, mutta oletko varma että kävit äidinkielen tuntisi kunnolla ? Lueppas nyt itsekkin aloitusviestisi. Vaikka foorumilla yleensä saakin kirjoittaa vähän joustavammin, tuo menee jo vähän liiankin joustavaksi. Tarvitsee tulkin tulkataskeen mikä on ongelma.
Toisekseen, mitä ajattelit DC:llä jakaa tai ladata ?
Vaikka kaikki tämän tiedämmekin ja silti sitä käytämme, muistathan että DC:llä musiikin ja elokuvien lataaminen on laitonta. :)
Jos se kaatuilee, kannattaa ehkä yrittää päivittää sitä. DC:stä tietämättömänä en muuta nyt tähän hätään keksi.On siinä oikein pikku tarkka mulkvisti. mitähän luulet että lataillaan no leffoja ja musiikkia tietenki niin ja pornoo..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?692519Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U842394Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut172140Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441791Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai871755Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171697Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2581605Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251067Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he322994Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si9887