mistä voisi tietää/homata, ovatko munuaiset tukkeutuneet tai tulehtuneet? Paljoko maksaisi jos kävisi tutkimuksessa? entä jos käy kouluterveydenhoitajan kautta niin maksaisiko se kuitenkin jotain?
munuaiset
anniina-88-
3
928
Vastaukset
- munuaiset
Kyllä tietäisit jos munuaiset ei olisi kunnossa.. se on sen verran kivuliasta ja pissaakaan ei tulis tai se sattuisi. Et jos ei oikeita ole niin hyvin ne toimivat
- ...........,,.
Terkkari neuvoo sua jatkoista ja maksuista.
- -toinen kerta menossa-
Jos munuaiset tukkeutuu, se sattuu niin helvetisti että on pakko juosta lääkärille. Jos sinua sattuu ajoittain pissaaminen tai munuainen, kannattaa mennä ajoissa lääkärille, joka kuvaa munuaiset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.778852Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli662845Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä182098- 1572021
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️211973Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1381881Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?301740- 461566
- 1031502
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411256