Kertopaaja itestänne. Olen itse rauhallinen kotia ja lapsia rakastava. viihdyn hyvin seurassa,mutta nautin kyllä kun saa olla välillä yksin.
Teen äkkipäätöksiä,heräte-ostksia,reissuja nytkin teneriffalle äkkilähdöllä.......
LÖYTYYKÖ PALJON
4
802
Vastaukset 4
Samaa sarjaa, rauhallinen, kotoa en lähtisi välillä mihinkään, yksin on mukava olla. Suutun myös helposti, matkustelu ei ole minua varten (kerta parissa vuodessa riittää) jne. Eli perusrapu;)
- ..................
Ujo uudessa seuras, mut ku mä totun ihmisii ni mä oon hirvee puhelias ja mua ei sen jälkee saa hiljaseks.
ystävät,kaverit ja perhe merkitsee mulle paljon, rakastan lapsia,rakastan eläimiä,tykkään olla ihmisten seurassa,mutta joskus on ihanaa myös olla yksin..mutta tosi harvoin haluan olla yksin.
Rakastan matkustamista,telinevoimisteluu, ja ruokaa - 22.6-SYNTYNEITÄ
.................. kirjoitti:
Ujo uudessa seuras, mut ku mä totun ihmisii ni mä oon hirvee puhelias ja mua ei sen jälkee saa hiljaseks.
ystävät,kaverit ja perhe merkitsee mulle paljon, rakastan lapsia,rakastan eläimiä,tykkään olla ihmisten seurassa,mutta joskus on ihanaa myös olla yksin..mutta tosi harvoin haluan olla yksin.
Rakastan matkustamista,telinevoimisteluu, ja ruokaaMilenkiintoista kuulla että meissä on aika paljon samaa. Minäkin tykkään tosta sulaasta,iha himo.Tykään koirista. Aika pitkä pinna,mutta kun suutun,ihan räjähdän ja huudan mutta lepyn aika nopeasti. Kaikki sanoo että olen ihan liian kiltti.......
- löytyy
tää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Harmittaa kun en saa edes tietää
miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää811189Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va30945Teköäly löytää teidät
Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani199845- 41780
Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai229778Miesten vs naisten älykkyys
Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br224770- 64719
- 107706
- 60669
- 49588