Kertopaaja itestänne. Olen itse rauhallinen kotia ja lapsia rakastava. viihdyn hyvin seurassa,mutta nautin kyllä kun saa olla välillä yksin.
Teen äkkipäätöksiä,heräte-ostksia,reissuja nytkin teneriffalle äkkilähdöllä.......
LÖYTYYKÖ PALJON
4
785
Vastaukset
Samaa sarjaa, rauhallinen, kotoa en lähtisi välillä mihinkään, yksin on mukava olla. Suutun myös helposti, matkustelu ei ole minua varten (kerta parissa vuodessa riittää) jne. Eli perusrapu;)
- ..................
Ujo uudessa seuras, mut ku mä totun ihmisii ni mä oon hirvee puhelias ja mua ei sen jälkee saa hiljaseks.
ystävät,kaverit ja perhe merkitsee mulle paljon, rakastan lapsia,rakastan eläimiä,tykkään olla ihmisten seurassa,mutta joskus on ihanaa myös olla yksin..mutta tosi harvoin haluan olla yksin.
Rakastan matkustamista,telinevoimisteluu, ja ruokaa - 22.6-SYNTYNEITÄ
.................. kirjoitti:
Ujo uudessa seuras, mut ku mä totun ihmisii ni mä oon hirvee puhelias ja mua ei sen jälkee saa hiljaseks.
ystävät,kaverit ja perhe merkitsee mulle paljon, rakastan lapsia,rakastan eläimiä,tykkään olla ihmisten seurassa,mutta joskus on ihanaa myös olla yksin..mutta tosi harvoin haluan olla yksin.
Rakastan matkustamista,telinevoimisteluu, ja ruokaaMilenkiintoista kuulla että meissä on aika paljon samaa. Minäkin tykkään tosta sulaasta,iha himo.Tykään koirista. Aika pitkä pinna,mutta kun suutun,ihan räjähdän ja huudan mutta lepyn aika nopeasti. Kaikki sanoo että olen ihan liian kiltti.......
- löytyy
tää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2296925SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2003543Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti283345"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2052317SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1421834Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401807Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1201558Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141126- 1241098
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18954