Rappusten ihana nainen.

RaPPuNeN

Jo monta kertaa työpaikalle mennessäni ja tullessani olin ihaillut kaunista, n. 30 vuotiasta vaaleaa naista, joka tapansa mukaisesti tuli kahdeksan aikaan alas kierreportaita. Kehittelin hänestä erilaisia fantasioita, mutta kerran sitten uskalsin mennä juttelemaan.

Kello lähestyi kahdeksaa, ja kuulin kuinka korot kalahtivat terästä vasten. Alkoi rytmikäs naputtelu alaspäin. Nainen ihmetteli seisomistani. Läheltä hän oli vieläkin upeami: isohkot, pyöreät riinat pursusivat jakun peittelemän mustan topin sisästä, ja kaunis hame myötäili hänen kaunista ja pyöreää persettään. Mietin miten aloittaisin juttelun. Päätin sitten vain kysäistä, mitä hän tekee työkseen, missä, ja mikä hänen nimensä on. Sain pikaiset vastaukset: hän oli sihteeri, ja työskenteli kierreportaiden yläpäässä, ja hänen nimensä oli Laura. Esittelin itseni. "Mitä tulit hakemaan täältä?" Laura tokaisi turhaantuneen näreänä. Kerroin, että olen pitkään katsellut häntä. Laskin käteni hänen olkapäilleen. Painoin hänet kaidetta vasten. Nopeasti vilkaisin vielä, näkyikö sormusta, ja onnekseni hänen vasen nimetön oli puhdas. Hyväilin varovasti hänen rintojaan. Hän ei vastustellut, vaan vastasi suudelmaani intohimoisesti. Pistin käteni Lauran jakun alle, ja siirsin alushousuja. Tunsin hänen vakonsa kostuneen aika lailla, ja minullakin alkoi jo kovettua. Leikittelin Lauran kanssa sormillani, ja hän avasi housujani. Kullini ponnahtikin iloisena ulos vetoketjun takaa. Hieroimme toisiamme jonkun aikaan, kunnes varovasti upotin kullini hänen läpimärkään vakoonsa. En turhia kainostellut, vaan aloitin ryhdikkäät työnnöt. Katu oli onneksemme autio, ja saimme nauttia omassa rauhassamme seksistä. Jonkin ajan päästä sanoin pian laukeavani.. Laura oli saanut jo orkun jos toisenkin. Hän kyykistyi polvilleen, ja otti kullini suuhun, sulki silmänäsä ja imi. Ei kestänyt kauaakaan, kun laukesin Lauran suuhun. Hänen kasvoilleen ja huulilleen roiskui myös, ja urheasti hän nieli kaiken. Helpottuneena suutelimme, siistiydyimme, ja jatkoimme omille teillemme..

0

7975

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

        Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
        Suomalaiset julkkikset
        109
        2368
      2. Mitä tapahtuu?

        Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
        Haapavesi
        33
        1297
      3. Mitäpä luulet että tykkääkö

        kukaan kaivatustasi ?
        Ikävä
        106
        983
      4. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

        ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
        Maailman menoa
        634
        952
      5. T rakastan sua

        vaikket sitä usko
        Ikävä
        71
        942
      6. Varmaan aika moni

        Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
        Ikävä
        48
        865
      7. Miksi et lähesty minua

        Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
        Ikävä
        88
        818
      8. Kai sä olet

        Luovuttanut mun suhteen.
        Ikävä
        70
        686
      9. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

        Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
        Ikävä
        76
        680
      10. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

        Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
        Ikävä
        31
        676
      Aihe