60v, vielä pariviikoa niin olen nuorimpia tässä piirissä.
Olen tähän asti tuolla 50 ollut mutta siellä semmonen sefu joka ei ymmärrä meidän miesten leikkiä, poistaa heti kun huomaa.
Voi olla että minutkin täällä teilataan mutta ujuttaudun porukkaan erittäin hyvin huumorilla varustettuna,,kelpaanko??
Olen tähän asti tuolla 50 ollut mutta siellä semmonen sefu joka ei ymmärrä meidän miesten leikkiä, poistaa heti kun huomaa.
Voi olla että minutkin täällä teilataan mutta ujuttaudun porukkaan erittäin hyvin huumorilla varustettuna,,kelpaanko??
Vastaukset 10
Vanhimmat
terve tuloo mutta älä sitten kirjottele mitään tosta nutsimisestas muista se heti.
No 60 minäkin olen että älä alkuunkaan oleta että muutama kuukausi tekee sinusta erinomaisen tyypin.
Kyllä täällä pelittää aivan kaikki.
Tunteet ailahtelee vaan näin täydenkuun aikaan.
Ihminen on kuule juuri sen ikäinen kuin hänen passissaan lukee.
huumori naisii ja miehii, täällä ymmärretään miesten leikit. Terve tuloo vaan ja huumoria kehiin.
ihan tuota menis alle kirjottaa? Nii mont kertaa, ei ole oikeen meikäläisenkään jutut menny, tajuntaan
et on poistettu... Olen ollut vuoden, mut en viel oo, oppinu talon tavoille:)))
vähän Provoilla. Tuskin täällä kaikkien tavoille oppii. Mutta jospa tuo tulija tänne humoria tuo.
ei miul hummooria ole mitään vastaa:) Ei sitä liikaa
ole, ylensäkään... Ilman mitään sarvia ja hampaita.
Totta turiset. Ja jollain on halu vääntää joka asiasta herneitä nenään, ei kelpaa ,ei.
Ja kun vielä kehut jotain onkin meteli valmis, hih..hi..
Hiukka yli menituo, et iloisia kirjoittajia.
On toki moniakin, vaan jos lukasee tuon huomenta aloitukseni, jo on kauheeta kun mainitsin yllätyksenä aamunavauksia tekevän nimen.
No oma on jokaisen häpeä, puskasta on helppoa huudella.
luetaan nin haudanvakavalla asenteella. Kun ne on yleensä kirjoitettu kuka missäkin mielentilassa sattuu olemaan.
Se tuon humorin kanssa on vähän vaikeeta, kun joku aina kokee sen vinoiluna, eikä yritä edes ajatella, että se olisi kirjoitettu leikkimielellä.
Ketään ei ole vara mennä kehumaan, siitä on kohteelle pelkkää harmia.
on aina tilaa, kunhan pidät sen aisoissa.
Onnittelut etukäteen 60 vuotiaalle!
Huumorin kukkahan se on kaunein kukka.