langattomista näppäimistä ???

tere !!
mistä apua !! koitin vaihtaa langattomaan näppäimmistöön hiireen , vaikka tein, niin kun ohjeessa oli, niin ei vaan syntynyt yhteyttä lähettimen / näppäim. hiiren välille !!
oliskohan jollain neuvoja, vai heitetäänkö uudet
vehkeet vaan pois ????








7
2150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

että siinä lähettimessä on pieni Connect-nappi.
paina niitä -yhtaikaa- 10 sekuntia.

Äänestä
  • painetaan ensin lähettimen nappia ja sitten hiiren/näppäimistön. Onkohan alkp. kysyjä laittanut patterit paikoilleen ja vielläpä oikeinpäin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


masa vaan kirjoitti:

tere !!
mistä apua !! koitin vaihtaa langattomaan näppäimmistöön hiireen , vaikka tein, niin kun ohjeessa oli, niin ei vaan syntynyt yhteyttä lähettimen / näppäim. hiiren välille !!
oliskohan jollain neuvoja, vai heitetäänkö uudet
vehkeet vaan pois ????








7

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu