Kesäkuu Marmariksella

Moro!!

Voisiko joku kertoa millaiset ilmat Marmariksessa ovat Kesäkuun ensimmäisellä viikon aikaan?
3814
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tuolta
www.wunderground.com Sieltä löytyy monien vuosi tiedot hakemalla.

Äänestä

Olen useana vuonna ollut Marmariksessa touko-kesäkuun vaihteessa eikä kelit voisi enää paremmat olla. Iltaisin n. 22 astetta ja päivisin n. 30-35. Ei vielä liian kuuma vaan juuri sopivan nautittava, ihan paras aika lomailla siellä tuohon aikaan!

Äänestä
  • Kiitos vastauksestasi:)ja loman odotuksia sinullekkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lomailija kirjoitti:

Moro!!

Voisiko joku kertoa millaiset ilmat Marmariksessa ovat Kesäkuun ensimmäisellä viikon aikaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu