Näkyykö elämässäni mitään muutosta ? Nyt olen kuin pelkkä kuori; ei mitään tunteita, koska ei ole ketään, ketä rakastaisi... Tuleekohan elämääni enää koskaan ihmissuhdetta ? Auttakaa kiltit näkijät.
Sinulle, jolla on näkijän lahjoja
Täysin tyhjä
2209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
yksinäinen jostain syystä muutenkin.miksi?olet erittäin herkkä ja lämmin ihminen,et tarvitse sitä rakastettua jotta voisit hyvin! sinulla on tarve antaa rakkautta ja auttaa,mikset harjoita sitä jossain muussa muodossa?on olemassa montakin henkilöä jotka tulevat elämääsi,mutta lakkaa etsimästä. Olet kovin nuori vielä,et varmasti jää yksin:)
Kiitos vastauksestasi. Ihminen vaan on sellainen, että se kaipaa toisen ihmisen läheisyyttä. Olen nyt ollut yksin muutaman vuoden, ilman sitä omaa kultaa... Tarve olla toisen ihmisen lähellä alkaa olla suuri :( Ja pelko siitä, että jää yksin loppuiäkseen on mielessä koko ajan enemmän ja enemmän. Näinköhän sitä eletään vanhana piikana hamaan loppuun asti ?