Rumasti

kepulaiset,
kun ei jussia ehokkaaksi ottaneet.
Haapavetiset
ei ikinä tule tällasta syrjintää hyväksyyn.
6294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tuommosesta konnantyöstä eivät vähällä selviä.

Äänestä

liki kaikki äänet.
Ja tuo
ranta-anttikin ois mopen osille jäänyt.

Äänestä

meitä
kepuja aina neljänteen polveen.
Oskari vattunen pruukas mongertaa.

Äänestä

vielä pitkään.
ja vaikutukset alkaa näkymään.

Äänestä

kuka kumma tuo jussi oiken on? kun lukee tätä teidän keskustelu palstaa, niin tuntuu kuin kaikki pyörisi tuon jussin ympärillä, onko hän sama joka ahkeraan kirjoittelee tällä palstalla?

Äänestä
  • kuin vastapoksahtava muna.
    Nautinnon huippu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tekivät nuo kirjoitti:

kepulaiset,
kun ei jussia ehokkaaksi ottaneet.
Haapavetiset
ei ikinä tule tällasta syrjintää hyväksyyn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu