KIIREESTI HUONETTA VAILLA PK-SEUDULTA!

Hei! Olen pikaisesti vailla huonetta hyvien kulkuyhteyksien varrelta. Olen 34v. pitkääkin päivää tekeveä myyntialalla toimiva mies ja maksan hyvän vuokran, huone saa olla myös kalustettu. Pikaiset yht.otot 0400 543 982/jkuusela
1387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

espoosta löytyy huoneita hostel marketan puisto tai olen huomannu joskus markkinointitoimisto hohto sivuilla ilmoituksia vuokrattavista huoneista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


JuhoKuu kirjoitti:

Hei! Olen pikaisesti vailla huonetta hyvien kulkuyhteyksien varrelta. Olen 34v. pitkääkin päivää tekeveä myyntialalla toimiva mies ja maksan hyvän vuokran, huone saa olla myös kalustettu. Pikaiset yht.otot 0400 543 982/jkuusela

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu