Onko näistä suomen

K-1 Fan

k-1 miehistä mihinkään. Sunn. oli joku pätkä töllössä, mutta eivät näyttäneet kokonaan, jäi "pikkasen" epäselväksi näitten kyvyt. Oliko kukaan paikalla tai tietäkö näistä herroista mitään muuten?

2

1660

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Caligula

      Ottelijat oli:
      Jussi Terho JäKK VS Mika Ilmen HJJK

      Kummankin pystyottelu taito on keskinkertaista jopa suomessa.. Ei missään nimessä sitä tasoa mitä suomesta löytyisi parhaimmillaan. Minusta Ilmenin pitäis pysyä nhb kehissä.

    • Pera

      Suomessa on varsin kova taso thainyrkkeilyssä, joten kehäpäätelmänä voisi pitää, että niin on K-1:sessäkin. Samat miehethän siellä muksii.

      En nyt muista tarkkaan, mutta taisi olla ainakin Reima ja Ilmen tapahtumassa mukana. Reiman ansioita tuskin kukaan lähtee kyseenalaistamaan, ja Ilmeniltä lyötyy meriittejä vapaaottelu puolelta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistoliitto esittää rikkaille veronkiristyksiä, mutta kansalle ei kelpaa

      Miksi? Haluaako taviskansa lisää leikkauksia peruspalveluihin? Pääsettekö liian helposti vielä terveyskeskukseen tai ham
      Maailman menoa
      79
      1398
    2. Mikä tästä teki

      Lopulta niin vaikeaa?
      Ikävä
      122
      1158
    3. Nainen, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, miehestä?
      Ikävä
      117
      1119
    4. Mitä vikoja

      kaivatussasi on?
      Ikävä
      86
      1095
    5. 60
      970
    6. Meistä puhutaan

      Meistä varmaan puhutaan ja huhutaan. Luulen niin. Ei kiva juttu. Ja ystävät on minusta huolissaan. Yritän tehdä kaikkeni
      Ikävä
      63
      935
    7. Mitä mieltä miehet ovat 40-50v naisista?

      Rehellisesti. Mitä ajattelet kun naiselle tulee ikäää
      Ikävä
      136
      861
    8. Uunimakkara koululaisten suosikki

      https://www.is.fi/ruokala/ajankohtaista/art-2000012228523.html on tärkeää että oppilaat syövät hyvin, muuten ei jaksa p
      Maailman menoa
      289
      760
    9. Noniin myönnetään

      Rakastan aivan kauheasti ❤️
      Ikävä
      18
      618
    10. Ihmettelen vieläkin miten pitkäksi aikaa

      Loukkaannuit mies. Taidat olla pitkävihainen.🫤
      Ikävä
      69
      616
    Aihe