Ainakin yksi helppo keino säästämisen ohella tehdä helppoa rahaa on mainosten klikkaus neobuxissa joka oikeasti toimii ja tuottaa.
Yhdeltä klikkaukselta saa parhaimillaan 2 dollarisenttiä ja jos hankkii tarpeeksi referaleja, niin saat myös rahaa heidän klikkauksistaan..
Ei vaadi paljoa vaivaa, mutta kärsivällinen klikkaaja joka panostaa n. 5 min päivästään voi tienata ihan huomattaviakin summia.
Homma lähtee käyntiin rekisteröitymällä sivulle osoitteessa http://www.neobux.com/?r=rondo
Säästää - tai tehdä rahaa?
väinämöinen
2
596
Vastaukset
- Sandrine
Mikä juttu tuo nyt oikeasti on? Haluaisin kuulla suomalaisen omakohtaisia kokemuksia, toimiiko tuo oikeasti vai onko tuo yksi lukuisista huijausfirmoista? Joutuuko siinä jossain vaiheessa itse maksamaan jotain?
- väinämöinen
Ei joudu mitään maksamaan eikä ole huijausta todellakaan.
Sivustolla on suomenkielinen keskustelualue (vaatii silti rekisteröitymisen) jossa voi keskustella kokemuksista maamiesten/naistensa kanssa ;)
Mitään hävittävää ei ainakaan ole..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit996562KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3656133Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei603023Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521112484Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1082145- 1251804
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191663Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811340Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään341285- 731237