Minulla oli toimiva Java asennus, mutta poistin "ylimääräisen" Java installoinnin koneesta.. nyt Java ei toimi eikä suostu asentumaan uudelleen, koska väittää, että koneessa on jo Java, Javan testaus kyllä väittää ettei Javaa ole... onko mitään tehtävissä?
Java ei asennu
Apua!
3
1069
Vastaukset
- kaikki loputkin
siittä javasta ja asenna sitten uusi
- Apua!
Kun yrittää poistaa tulee ilmoitus, ettei voi poistaa vaan uudelleen asennus voi auttaa? Kuitenkaan uutta ei voi asentaa, kun taas tulee ilmoitus, että koneessa uusin Java?
- pitäisi
Apua! kirjoitti:
Kun yrittää poistaa tulee ilmoitus, ettei voi poistaa vaan uudelleen asennus voi auttaa? Kuitenkaan uutta ei voi asentaa, kun taas tulee ilmoitus, että koneessa uusin Java?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.754236Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k112253Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2411437- 1551436
- 1201261
- 1131195
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil721119Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik81086- 601004
- 35936