Monikohan ??

Kirjoittajista ei tiedä kyseisestä merkistä yhtään mitään !!
Ei oo ollut kyydissä......saati sitten olis ajanut kyseistä autoa ??
5231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kuihtuvien räppänämerkkien edustajia joilla velat painaa päälle ja purkavat täällä pahaa oloaan

Äänestä

Kirjoittaja ei tiedä kyseisetä merkistä yhtään mitään.
Ei oo ollut kyydissä... saati sitten ajanut kyseistä autoa.

Äänestä

hyi hemmetti mikä kokemus se oli.

Äänestä

Valitettavasti omistanut 2 Ladaa ja Nivan ja kilometrejä niihin kertyi yhteensä yli 300 000km.
En voi rehellisesti tällä kokemuksella suositella. Tosin eräs ammattiryhmä suosii työautona Ladaa. Nuohoojilla on farkku Ladaa työkäytössä, Tosin Heillä on privaattiajossa oikeita autoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tälle palstalle ? kirjoitti:

Kirjoittajista ei tiedä kyseisestä merkistä yhtään mitään !!
Ei oo ollut kyydissä......saati sitten olis ajanut kyseistä autoa ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu