Los Cristianos ravintolavinkit?

Hei vaan! 60 pariskunta matkalla 2viikoksi Villa Mandiin. Olisimme kovin kiitollisia alueen ravintolavinkeistä. Kala ja paikallinen maistuisi meille, myös Los Cristianosin ulkopuolisissa kylissä. Kiitos jo etukäteen!
2538
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rest. Linares:ssa söimme joulukuussa mieheni kanssa ihanan kala-annoksen: parr. pesc. kahdelle hengelle yht. 24.05e (katsoin visakuitistani). Annos tuodaan isolla vadilla, josta tarjoilija tekee kaksi annosta asiakkaiden edessä. Annoksessa muistaakseni 4-5 eri kalaa runsaine lisukkeineen. Söimme saman annoksen 5 vuotta aikaisemminkin, joten paikka ja annos ilmeisen pysyvä. Paikan tunnistaa myös elävästä musiikista (lauluina kosketinsoittimen säestyksellä mm. Frank Sinatraa).

Äänestä

Vista-rannan vieressä oli aivan loistava meksikolaisravintola.

Paljon muitakin hyviä ravintoloita löydettiin, mutten nyt nimiä muista, puhumattakaan että osaisin niihin opastaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesa123 kirjoitti:

Hei vaan! 60 pariskunta matkalla 2viikoksi Villa Mandiin. Olisimme kovin kiitollisia alueen ravintolavinkeistä. Kala ja paikallinen maistuisi meille, myös Los Cristianosin ulkopuolisissa kylissä. Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu