skorppionissa:
NOUSEVIA SKORPIONEJA
Charlie Chaplin
Diana Ross
Casanova
James Caan
Bette Davis
David Coulthard
Yves Rocher
Sigmund Freud
Clint Eastwood
Mel B
Prince
Markiisi De Sade
Robin Williams
Napoleon
Tori Amos
Geri Halliwell
Benito Mussolini
Claudia Schiffer
Julio Iglesias
Michael Douglas
Sarah Ferguson
Björk
Grace Kelly
Linda Evans
Beethoven
Edith Piaf
Uri Geller
Vanessa Paradis
Christian Dior
Jennifer Love Hewitt
Victor Hugo
Muutamalla muullakin
on nousumerkki
2
504
Vastaukset 2
- ei ole mitenkään
tärkein osanen. Jotkut ovat täällä väittäneet että nousumerkki olisi jopa tärkeämpi kuin aurinkomerkki, mutta he eivät ymmärrä että mitä se oikeasti kartalla tarkoittaa.
Se kuvaa ainoastaan sitä millaisena tuot omaa aurinkomerkkiäsi esiin. Eli pohjimmiltaan olet aurinkomerkkisi ja tuo nousumerkki pelkkä suodatin.- ja menestys ammatissasi.
Minä totean nousu-merkin liittyvän ammattiin ja siinä menestymiseen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 91667
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r1671078Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.262943- 70814
- 63778
- 75741
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?22686Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran69651Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?138647- 42609
- 62606
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32588Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?118568- 55538
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.42524- 48519
- 38509
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40503Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri20488- 30483