Niin miten saan poistettua kaikki tiedot ja koko tunnuksen habbo hotellista??
Miten saan poistettua tunnuksen??
-----
112324
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
laitat kaikki kamas johonki huoneeseen ja poistat sen huoneen.sitten hahmokin poistuu.
ei hahmoa voi poistaa. vaan kamat kyllä.
Eikö siis sitä v**** ukkoa voi poistaa koskaan? =0 Nice, koitin tota äsköstä, mut kamat meni ukko jäi.. Haluan poistaa siis kokonaan sen ukon!! Poistaako se ylläpito (tai mikä onkaan) jos niille lähettää postia??
.
Hahmosi poistuu käytöstä 12kk viimeisestä käynistä eli jos et käy 12kk aikana habossa menetät hahmosi ja kamasi
ei kyl toimi....mä oli yli 24kk pois habost eikä se ollu poistunu...
Ei mee ihan tollain. Tein kymmenen vanhana habbo tilin ja kävin viiden vuoden jälkeen kattomassa onko se siellä viellä, se vitun saatana ukko oli siellä!
Jos huoneessa tavaroita, silloin ei hahmoa poisteta. Jos vain pelkkä hahmo luotuna eikä mitään tavaroita missään, ylläpito poistaa hahmon käyttämättömänä (ei kirjaudu hahmolle esim. vuoteen).
miten tuon vitun ukon voi poistaa kun sain parin vuoden porttikiellon habboon
Haluan poistaa koko HABBON! Minua ärsyttää kun vanhat julkkikset poistetaan ;(
minäkin tahtosin poistaa ton habbo tyypin, mutta EI ONNISTU!
auttakaa nyt joku! :D
Hehe. Mä oon tehnyt joskus kymmenen vanhana habbo tilin. Jävin kerran kaksi ja oli paska paikka. Nyt katsoin huvittuneena onko se viellä siellä viiden vuoden jälkeen, arvakkaa mitä, se vitun ukko oli vieläkin siellä.