Eikö sinun

alkaa elämään omaa elämääsi? Roikut kahden ihmisen mukana kuin perskärpänen.
5505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

perskärpänen

Äänestä
  • kakassa..:)

    Äänestä

jo eliminoinu toisen kylmästi kaverilistaltakin?

Äänestä

et taida kyllä todellakaan tietää millä mallilla asiat oikeasti oikein ovat. Ei ole mikään helppo tilanne minulla. Mutta aikansa kutakin. Perskärpänen en kuitenkaan ole :(!

Äänestä
  • pahojakin ongelmia?Asiathan eivät minulle kuulu, mut jos voisin auttaa mitekään niin soittele.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kannattaisi kirjoitti:

alkaa elämään omaa elämääsi? Roikut kahden ihmisen mukana kuin perskärpänen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu