Hääpaikkaa Tampereella?

Ehdotuksia otetaan vastaan.. Häät olisivat Maaliskuun lopussa, noin 30 henkeä..
3428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älkää ainakaan Teiskon Taulaniemeä valitko. Töykeä ja huono palvelu. Haiharan kartanossa olin joskus häissä. Ihan mukavan tuntuinen paikka.

Äänestä

maaliskuu kirjoitetaan pienellä alkukirjaimella lauseen keskellä.

Äänestä

Siis me olemme ainakin soittamassa yhdet häät kesällä Teiskossa Liutun Juhlatalo vai olikohan se ihan oikein, no oli niillä ainakin nettisivut ja paikka näyti upealta, sitten kaupunkia lähempänä olimme kerran Tapiola talossa joka myöskin oli hyvä paikka, se on josain jäähallin lähellä ja siellähän kuvataan se kakkosen tanssiohjelmakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miuku mauku kirjoitti:

Ehdotuksia otetaan vastaan.. Häät olisivat Maaliskuun lopussa, noin 30 henkeä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu