Flash

Mitä mieltä olette uudesta flashista ..NO muistuttaa yarsta,,tai getzii..varustus on hyvä kaikki paitsi ei ajonvakatusta saa kyllä 1000e..hinta 1.2 noin 14500e plus metalliv plus kulut 600e..eli hintaa kertyy ei mikän tila ihme sillen,mutta varman hyvä;;.ottekos koe ajanut
2509
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sattumalta näin tämmötten uutena ajamattomana. Varmaan pätevä vehje. Katselin mutten ajanut. Tilaakin olisi kahdelle mukavasti. Meillä takapenkit ovat turhat.
Varustelu tuntui hyvältä. Hinta oli kait 12900 e. Nyt hinnat putoavat vielä, joten ainakin minä odottelen....

Syksyllä lueskelin Temaria ja tämä oli silloin koeajossa. Jäi mieleen ja silloin rupesi kiinnostamaan. Ainakin siinä suhtautuminen oli .


Kysyisin seuraavaa:

Onko siinä nokka-akselissa hihna vai ketju? Ketju on parempi. Sitä ei tarvi vaihtaa.

Kuinka sillä pärjää pakkasilla ja lumessa.

Onko maavaraa mökkiteille?

Saako kattotelinettä ja vetokoukkua?

Äänestä
  • Ninpä on se ihan kivan näköinen tietyllä tavalla,,,
    Taitaa olla remmi jakopäässä...ketju olisi hyvä ikuinen nin sanottu kestävä))..kyllä siihen vetokoukun saa.ja varman myös kattotelinen..onhan sillä hintaa litrasen sais mukavasti mutta kun se teho 1,2 olis sit jo toista kummiskin jos vetää kärryä. litrasii saa jo vaikkaesittelyautona..liikeistä edullisemmin NO katellan tässä..kyllä sit hinnat putoo hiukan kunhan lähtee käyntiin kunnolla myynti..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


suzuki kirjoitti:

Mitä mieltä olette uudesta flashista ..NO muistuttaa yarsta,,tai getzii..varustus on hyvä kaikki paitsi ei ajonvakatusta saa kyllä 1000e..hinta 1.2 noin 14500e plus metalliv plus kulut 600e..eli hintaa kertyy ei mikän tila ihme sillen,mutta varman hyvä;;.ottekos koe ajanut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu