Eneka energiavaraajat

Onko kokemusta Enekan valmistamista lämminvesivaraajista? Lähinnä hinta, laatu, eristepaksuus yms. juttuja.
1293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

itellä on -94 rakennettu talo jossa enekan 1500 litran varaaja mielestäni ollut ihan ok ja eristyskin lienee suht ok kesällä pärjää hyvin 3-4 päivää kun ei muuta kulutusta kuin käyttövesi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


,.: kirjoitti:

Onko kokemusta Enekan valmistamista lämminvesivaraajista? Lähinnä hinta, laatu, eristepaksuus yms. juttuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu