-53 möykky volvo

löytyis 1953 PV 444 ES mallinen
volvo,eli oisko kukaan kiinnostunu
ostamaan .
täysin toimiva peli ja orkkis."pienel"
vaival kuntoon.
2714
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pahasti mätä? Missäpäin auto on? Paljonko maksaa?

Äänestä
  • -ei paha pelleiltään ja möykky on norjas ja
    maksaa n.30tmk tuotuna sinne,ja verot ja yms
    hoitaa sit ostaja.

    ps.jos alkaa kiinnostaa ni voin kertoo pelistä enemmänki .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jak kirjoitti:

löytyis 1953 PV 444 ES mallinen
volvo,eli oisko kukaan kiinnostunu
ostamaan .
täysin toimiva peli ja orkkis."pienel"
vaival kuntoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu