Jg g36c hop-up

Säädin mun aseen (g36c) hoppia mutta se hopin säätö pyörä liikkuu vaan ylös päin.. :S

Missä vika?
3350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rollasit sitä liikaa ei muutakuin kuoret irti ja resetoit koko hopin. Lykkyä tykö! Muuten jos aiot purkaa ole varovainen. Tai sitten sulla ei ole ruista ranteessa.

Itselläni tuo romukasa kesti 9kk.

Äänestä
  • Miten oon voinu rollata sitä liikaa jos toi olo eka kerta ku säädän hoppia....? :S

    Äänestä

  • Heheeee kirjoitti:

    Miten oon voinu rollata sitä liikaa jos toi olo eka kerta ku säädän hoppia....? :S

    Joku muu on hiplannut sitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heheeee kirjoitti:

Säädin mun aseen (g36c) hoppia mutta se hopin säätö pyörä liikkuu vaan ylös päin.. :S

Missä vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu