joku on

mukaan eteläsuomeen kirjoittamaan näitä höpsimisiä tänne ,ettei jää kiinni!Siellä jossain kirjoittelee ehkä naamioituneena jossain kirjastossa!näytää olevan aloitukset ja vastaukset saman henkilön tekemiä!Onkohan huhussa perää ja kukahan se olisi?
15886
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

eli revi siitä.

Äänestä

kirijootukset. Heko-heko, sieltä se nyt vali-valittaa! #@#@

Äänestä

just vartti sitten.
Eli ei hän,
Oisko tämä karviainen?

Äänestä
  • eli ookkonää turusa vai hämmeenlinnassa

    Äänestä

  • koululaislla,kun opettajat on vapaalla!On niillä helppoa ja hyvä palkka!

    Äänestä

  • siellä kumpaakaan kirjoitti:

    eli ookkonää turusa vai hämmeenlinnassa

    huommaa!

    Äänestä

  • vapaa päivä kirjoitti:

    koululaislla,kun opettajat on vapaalla!On niillä helppoa ja hyvä palkka!

    päivätpitkät.
    me koulukkaat on se huomattu.

    Äänestä

  • rälläätympärikyllää kirjoitti:

    päivätpitkät.
    me koulukkaat on se huomattu.

    Vai oot muka koulukas? Oppilaat eivät käytä sanaa koulukas!Oot vanha hautaan kaatuva muori!

    Äänestä

entäs sää?

Äänestä
  • son saletti hi-hi 1.111.11

    Äänestä

  • meistä S24 kirjoitti:

    son saletti hi-hi 1.111.11

    ehti ja eppäile?

    Äänestä

tykätään.
ja kirjastossa.
liikuntatoimistossakin ?

Äänestä

ookkaan,että uskaltaa kotikoneelta tänne kirjoitella.Joutuu pian käpälälautaan kun palsta on kuulema eritystarkkailussa! Mutta asiallisesti voi keskustella,sitä ei voi kukaan estää, kunhan ei käytä kenenkään nimiä eikä loukkaa ketään henkilökohtaisesti!

Äänestä
  • Tarkkis opetusta...AHAA

    Äänestä

  • hemulienssis kirjoitti:

    Tarkkis opetusta...AHAA

    sinä hoksasit.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mennyt huhun kirjoitti:

mukaan eteläsuomeen kirjoittamaan näitä höpsimisiä tänne ,ettei jää kiinni!Siellä jossain kirjoittelee ehkä naamioituneena jossain kirjastossa!näytää olevan aloitukset ja vastaukset saman henkilön tekemiä!Onkohan huhussa perää ja kukahan se olisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu