Eihän me

nähdä.
Etpä tiedä, kuinka jään sinua ikävöimään, vaikkei edes tunneta.
5888
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Etkö halua vai?

Äänestä

tiedät varmaksi, ettei nähdä. Kohtalo puuttuu kuitenkin peliin. :D

Äänestä
  • kohtalo tosiaan saisi jo puuttua peliin ja tuupata sut mun eteen.
    Tosin en tiedä miten siihen reagoisin...luultavasti ujoilisin tai olisin muuten vain niin hämilläni että hyvä tilaisuus pakenisi taas käsistä.
    Olet mielettömän kiehtova mies.

    Äänestä

(tai siis eilinen) muuttanut asioita tuon suhteen mitenkään, vaikka hätäisempi saattaisi niin luullakin. :)

Äänestä
  • En tiedä mitä sinä tarkoitat, mutta eihän eilinen paljastunut *totuus* minun tunteitani sinuun toki miksikään muuta, se on totta.

    Mutta hemmetti kuinka tulen selviämään tästä ikävästä, jos en enää saa sua edes nähdä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sitten enää kirjoitti:

nähdä.
Etpä tiedä, kuinka jään sinua ikävöimään, vaikkei edes tunneta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu