pamahtanut pohjalukemiin myös tällä suomen sivullakin. Ennen täällä hihkuttiin ja palvottiin tuhansin viestein. Nyt ovat fanit tulleet jälkiinsä ja hipsineet noloina ja vähinäänin koloihinsaa häpeämään.
Tapsan suosio on näköjään
9
669
Vastaukset
- kertoo
paljon sinusta itsestäsi.
Ei muuta kommentoitavaa.
T. satunnainen vierailija- oli....
todistettava.
- doinkin!
Oli jo porukan aikakin tulla järkiinsä. Tapsassa ei ole MITÄÄN ihannoitavaa!!!!
Tämä tammikuu on ollut kaikkein vilkkain kuukausi kautta aikojen tällä Tapani Kansa palstalla. Tässä tammikuussa on tullut kaikkein eniten aloituksia tänne, kun vertaa edellisiä kuukausia, tässä linkki tämän palstan arkistoon.
http://keskustelu.suomi24.fi/arkisto/124/4500000000001686/
Hyvää euroviisu-iltaa!- Peski Lärse
Kun olet poistanut viesteistä suuren osan.
- Pekka Karse
Tapani Kansa kun on laulajiakin olemassa.
http://www.youtube.com/watch?v=jjpoC1NKfPM&feature=related- neidon heisipuu
Vai on Mustajärvi laulaja,meilläpäin se on linja-autoyhtiö.
- Peski Lärse
Ihan vika pano sinulta. Eivät nämä ikijuoppoa esittävät tamperelaiset ole enää edes hauskoja. Pate ei nyt kovin "laulaja" ole Tapni Kansaan verrattuna.
- hyvä vaan!
Tullut vähän suhteellisuutta tällekkin palstalle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2371558- 961306
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle201297Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61187Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?9978Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86940Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66905- 32880
T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43871Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii63844