Hohhoijakkaa.
Koskahan sitä tämä puupää oppis laittaan masiinan kii, kun alkaa mennä huonosti. Taas tuli megatiltti ja poikki meni perkele. No menipä ainakin näyttävästi.
Olen kyllä hyvä pelaaja, mutta toisinaan tulee sitten se perkeleen tiltti, joka syö ison osan voitoista.
Sen verran tässä tilttien välissä on mies järkiintynyt, että pelitilillä pidän pientä saldoa, kymmenkunta ostoa korkeintaan, ylimenevät nostan kiireenvilkkaa pois, kun ei ikinä tiedä minkä nurkan takana tiltti taas vaanii valmiina iskemään kimppuun. Vittujen kevät. Ei kai sitä ikinä opikaan sitte. Perse.
koskahan sitä oppii...
tiltteri
1
444
Vastaukset
- seuraavalla tavalla
"Olen hyvä pelaaja, mutta...", niin ei ole hyvä pelaaja, oli tuo syy mikä tahansa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741044
- 65913
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104898- 47882
- 49811
- 49684
- 31649
- 50580
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34577- 38526