Kilahdin

dullaman

PL:ää ja kukkaa sekasin tuli poltettua reilumpia määriä. Noin 15min polttamisesta havahduin siihen etten tienny olinpaikkaani ja kävin pääni sisällä outoja keskusteluja. Keskustelijoita oli useita, enkä edes vaivautunut puhumaan vaan kuuntelin vain vierestä mitä päällä oli asiaa. Nauratti hieman.

Hetken päästä löysin itseni vessasta katsomasta peiliin. Kasvot muuttuivat vihreiksi ja vein pään lähemmäs peiliä. Tiesin että peilikuva on oikea maailma ja olen vain peilimaailmassa toisessa ulottuvuudessa.

Hetken päästä huomasin paikan näyttävän aivan isäni asunnon wc:ltä. Vielä tovi ja tiesin olevani isäni wc:ssä. Sinä hetkenä en edes tienny polttaneeni. TIESIN vain olevani isäni vessassa.

Katsoin ympärilleni. Huomasin etten ollut. Katsoin ovelle. Ovi oli kiinni (ovi oli auki) seisoin hetken huoneessa, joka oli ainoa asia koko universumissa, kaikkialla muualla oli vain mustaa.

Kamera irtautui hitaasti takaraivosta. Naisen ääni naurahti korvani vieressä. Käännyin katsomaan, mutta ketään ei ollut. Nainen naurahti uudestaan.

Juoksin ulos vessasta enkä tienny missä olin. Kaverit vain naureskelivat kun näytin niin hassulta. Juoksin sänkyyn. Tunsin pääni halkeavan. Tärisin kun viimeistä päivää ja tiesin kuolevani. Näin lääkärimiehiä kuljettamassa tärisevää ruumistanu ruumisautoon, valmiina kuolemaan.

Tärinä kesti noin 5minuuttia. Tieto kuolemasta noin 10 minuuttia. Painiikki noin tunnin.

Seuraavan päivän olin pahemman luokan paskana, eikä ajatus kulkenut.

Painajaiset jatkuivat 4 päivää. Oli tauko paikallaan....

2

231

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • juu ja jetsulleen

      Sinä olet ollut kilipää kaiken aikaa ja ilmeisesti koko huonon elämäsi.

    • Muutosta

      Hauska, miten täällä kuulee hulluja hallusinaatio-tarinoita kannabiksesta, vaikken tosielämässä ole kannabiksen tuhansilta käyttäjiltä moisia ikinä kuullut...

      Tämä olisi ollut uskottavampaa jonkun vahvan hallusinogeenin viakutuksista kerrottavana. (esim. sienet, lsd, jnejne)

      Älkää viitsikö levitellä valheita lapsukaiset.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      101
      6299
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      81
      4859
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      101
      3122
    4. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      30
      2952
    5. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      26
      2175
    6. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      119
      1566
    7. Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..

      ...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam
      Maailman menoa
      337
      1131
    8. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      92
      1130
    9. Jos oikeasti haluat vielä

      Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚
      Ikävä
      131
      1046
    10. Eihän se tietysti minulle kuulu

      Mies, mutta missä olet? 🤨 😠
      Ikävä
      48
      824
    Aihe