Siinä asia nainen.kauniit kasvot ja rouva missinmitoissa.upea ilmestys.
Mahtava satu-lotta peltola
aamu TV
132468
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Luki niitä lehtiä ihanasti!
Istun vieläkin tässä sohvalla.
on ihana näky.sitä vaan tuijottaa ja kattoo satu-lottaa haaveillen..
Kyllä tuo oikea nainen varastaa huomion kaikista muista jutuista aamulla. Ei oo kiirus töihin ollenkaan tämmösinä aamuina.
tunnin uusinta klo 12.00
Hänen sukkahousnsa ja avokkaansa kiihotaa, varsinkin jos ne ovat hikiset!!
hamonen.
Panisin.
Minusta aamutvessä pitäs olla vaan nuoria kauniita naisia juontajana.Vanhat kuten satu-lotta eivät kiinnosta katella . Eihän tää kait oo mikään eläkeläisille tarkoitettu ohjelma.
murrosikäisellä pojalla.
ole tunkua tuossa 'nuorten ja kauniiden' osastossa (edellinen sisältää myös Huomenta Suomen), poikkeuksia saattaa löytyä hakemalla.
Älä nuori nainen ole mustasukkainen vanhemmallesi. Pelkkä ikä ei tee naisesta kiinnostavaa, eikä vain nuoruus ole "se jokin."
Harvassa meitä miehiä on jotka on kuule vaan nuorten perään, ne on niitä pervoseppoja ne joita keskenkasvuset (alle 30v) kiinnostaa.
Ah, Satu-Lotta Peltola...unelmien NAINEN.
Taas maanantaina Satu-Lotta tarjoaa hunajaa silmille ja kuumotusta kupeisiin!
Satu-Lottaa ei ole näkynyt pitkään aikaan Aamu-TV;ssä. Onko söpöliini sairaslomalla?
Satu-Lotalla on tosi söpöt kasvot ja aivan uskomattomat reidet sääret!