Etsinnässä siis paras hahtuvavillahousu malli, joka ei purista reisistä, tarpeeksi korkea vyötärö, sopivin hintalaatu-suhde, sekä ihanimmat värit? :)
Mistä niitä saa ja paljon maksaa?
Meidän kaksoset tarvitsee kipeästi teidän kokeneempien apua!
-Anna
mikä hahtuvamalli paras?
3
366
Vastaukset
- kestottaja
Hahtuvia meillä on ihan itsetehtyjä, yökäytössä lähinnä. Ihan noilla ruskovillankin ohjeilla olen tehnyt vähän soveltaen, yleensä olen ainakin vähän korottanut mallia. Pirtin kehräämön hahtuva on hyvää ja sitä saa vaikka missä väreissä.
Ostovilliksistä tykätyimpiä meillä on tällähetkellä Onnikkaan pitkälahkeiset merinot, tosi hyvä ja nätti malli ja kätevä käyttää. Ja niitä saa tilauksesta ihan minkälaisilla väreillä haluaa. www.onnikas.net -osoittesta löytyy.
Toinen huippukaunis ja toimiva on Titityyn palmikkovillikset, mutta niitä ei taideta enää valmistaa. - ainulotta
Tiituskan sivuilla on sortsilahkeisia villapöksyjä ja on käyttövalmiina ja kivoja kuvioitakin!
http://www.tiituska.com - ihan myyty
Myy huutiksessa ja tekee myös tilauksesta. Tuolla voi käydä kuolaamassa
www.meemeli.vuodatus.net
Meillä mennään vielä S-koolla, mutta kohta päästään siirtymään M-kokoon. Saa taas napsutella menemään. ;-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 59788
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel111773- 44640
Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä
Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla213578- 40534
- 52526
- 76523
- 22506
Onko se loukkaavaa
Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k82483Onko kaivattusi seinäruusu?
Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai37480