Hei Indigo Child

Hei!näetkö minun kohdallani mitään rakkausasioissa,miten käy meidän suhteemme,tuleeko joku sotkemaan,ihastus jne..
entäs talon myynnin kanssa miten käy,kiitos jo etukäteen.
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Suhteenne toimii ja rakkaus ei ole kadonnut mihinkään, en näe ketään sen tielle tulevan. Talon saatte kyllä myytyä, mutta pitkin hampain on hintaa tarkisteltava alaspäin, ennen kuin kaupat lyödään lukkoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nonnu kirjoitti:

Hei!näetkö minun kohdallani mitään rakkausasioissa,miten käy meidän suhteemme,tuleeko joku sotkemaan,ihastus jne..
entäs talon myynnin kanssa miten käy,kiitos jo etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu