SRS

vaatiiko kalliita toimenpiteitä?
5469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • enklantia....The answer below is for the service interval light.....

    Äänestä

  • tgtgtg kirjoitti:

    enklantia....The answer below is for the service interval light.....

    on ihan ok, mut epäilen et sun ei...

    --> The srs light is on in your 2000 v70 volvo Is it safe to drive?

    Äänestä

Pysytään asiassa eikä puututa toisten oikeinkirjoituksiin jos sinulla ei ole muuta tekemistä mene vaikka kahvia keittään

Äänestä

Jos asut Nurmijärvellä minulla tämä laite,täten ilmaista nollausta suoritetaan.Jos vikapäällä niin huoltovalon nollaus ei sitä poista joten rupeaa uudestaan palamaan.Vai teitkö asennushommia jolloin valo alkoi palamaan
Autossa OBD liitin käy TRISKO IOR-404 (Volvo Saab) maahantuoja Koivunen maksaa 40€ tuntumaan Tällä samaisella laitteella myös turvatyynyjen varoitusvalo nollaus käy hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


merkkivalo sammutus kirjoitti:

vaatiiko kalliita toimenpiteitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu