Saako millaista ruokaa sieltä nykyisin? Sehän on ollut kuulemma Kotkan parhaita ruokapaikkoja jo vuosien ajan. Maakunnan parhaat makkaraperunat sekä nopea ja hyvä palvelu, vieläkö näin?
Ravintola
Pútputin
6717
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Näin on. Itse olen käynyt viimeiset 20 vuotta ko. paikassa (joskaan en joka päivä ;) ja tulen käymään myös niin kauan kuin henki pihisee.
ja tää trollimainos ilmoitetaan poistoon! Raa-at on makkaraperunat olleet kautta aikojen! ei ne muuten ajoittain lennä luukusta sisään!
Eiköhän tämän mestan todelliset pika"ruoat" ole kaikkien paikallisten tiedossa?! Raakoja ranskiksia ja kelvottomat annokset lentäneet myyntiluukusta toisinaan paluupostina. Feikkihän tämä aloitus oli.
Ideana vaan, että kuitenkin suht hyvällä myyntipaikalla oleva ns. snagari saisi panostaa ruoan laatuun ja asiakaspalveluun!!!
Yrittäkää edes, hyvät Putputit!!!!
mainos...
ylivertaisia ja suosittelen kokeilemaan kebab ranskalaisilla, on muuten erikoisen hyvä annos, poikkeaa täysin perinteisestä.
Saat grillattua lihaa muusilla tai ilman