vihaavatko pojat...

Vihaavatko/inhoavatko pojat tyttöjä joilla on lyhyet hiukset? http://www.seiska.fi/julkkiskuvat/_a88196/
101150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

tuskinpa vihaavat.... eiväthän hiukset ihmistä tee.. mutta SAATTAA olla poikia, jotka eivät pidä lyhyt hiuksisista tytöistä, mutta tuskinpa kovinkaan moni juuri VIHAISI lyhyt hiuksisia tyttöjä..

Äänestä

Njää, "vihaaminen" on vähän turhan karkee sana tässä tapauksessa... Ei ihmistä yleensä vihata hiustyylin takia. Kenties joku vihaa jotain leikkausta / kampausta, mutta harvemmin niiden hiusten kantajaa.

Mutta mikäli elämäsi ykkösasia on mahdollisimman monen keskenkasvuisen pojan miellyttäminen samaan aikaan, niin älä hanki tuollaista tukkaa.

Äänestä

Ovat todella persoonattomat.

Äänestä

Todellakin.

Olen vanhanaikainen ja pidän oikeasti piiiiiitkähiuksisista tytöistä. Siis perseeseen asti.

Itsekin omaan puoleen selkään hiukset, joten oletan samaa tytöltä, ihan oikeasti!

Äänestä

no jos ny pitää kysymykseen vastata niin mielestäni tollasissa hiuksissa ei oo mitään vikaa. ite ainakin pidän naisista/tytöistä hiustenperusteella eniten jos on edestä tollai pystyssä ja takaa vähän pidemmät (vaikka pidennykset). Tulee henkilöstä vähän sellanen villi fiilis mistä pidän :P

Äänestä

sopii toki joillekkin mutta ite en tykkää ja oon siis poika ja unelmieni tytöllä ei olis tommosia hiuksia sori sulla varmaan on tollaset kun kysyit joten sori

Äänestä

Se riippuu iha henkilöstä... Jokku ei tykkää lyhyistä hiuksista ja toiset taas joo....
Ja se riippuu kans siitä sopiiko ne lyhyet sille tytölle,voihan olla että jollai pitkähiuksisella tytöllä lyhyet ois paljon siistimmät :)

Äänestä

Mun on hankala sanua muista pojista, mun makua sanotaan vanahanaikaseksi. Mutta jos multa kysyt... meleko miesmäinen tukka. Mutta tyyli ei oo muuta ku tyyliä, ei se vihhaa herätä jos se ei oo suorastaa törkiää.

Äänestä

Ittessäni ei ainakaa herättäis minkään näköistä kiinnostusta tommoset lyhyet hiukset,mutten niitä sinäänsä vihaa..

Äänestä
  • mites irokeesitytöt? Sänkenä sivut ja niin pois päi.. kolahtaako, pojat? ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttönen... kirjoitti:

Vihaavatko/inhoavatko pojat tyttöjä joilla on lyhyet hiukset? http://www.seiska.fi/julkkiskuvat/_a88196/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu