Lontoosta Brightoniin B&B tä

Beckiiiiiiii

Tietääköjoku onko Brightonissa paljon Bed and Breakfasteja saaatavilla? Tarkoitus on mennä käymään Brightonissa yhdessä konsertissa yhtenä iltana Lontoosta. En varaa etukäteen täältä kun katsoisin lähimmän siitä läheltä konsertti paikkaa.

Eli onko Brightonissa ylipäänsä B&Btä olemassa? Konsertti on huhtikuun alussa Concordessa siellä. Kaikki tiedot olisivat kiitollisin mielin tervetulleita! Vain asialliset ja kiltit. Halvat hotellitkin kelpaa.

2

312

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lontooveteraani

      Kävin itse viime viikolla googlen kautta Brightonin nettisivuilla ja löysin mointa B&B paikkaa. Otapas yhteyttä niihin ja kysy ovatko lähellä konserttipaikkaa tai voivatko suositella mistä etsiä.

    • asunut brightonissa ja nyt ...

      Brightonissa on vaikka kuinka paljon B&B:tä, pari hostellia, muutama halvempi hotelli ja sitten rantabulevardilla paljon kalliita hotelleja. Kaikkea löytyy varsinkin keskustasta, mutta myös syrjemmältäkin. Viikonloppuisin halvemmat paikat ovat melkoisen täynnä, joten kannattaa varata netistä.Pidä hauskaa ja toivottavasti jää aikaa tutustua Brightoniin muutenkin. Kiva paikka!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      113
      4892
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3543
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2430
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1558
    5. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      41
      1480
    6. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      24
      1334
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1222
    8. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1128
    9. 165
      1089
    10. Olen oikeasti aika mukava

      Vaikka itse sanonkin. Tunnemyrsky sekoitti mieltä silloin ja annoin aika kahjon kuvan itsestäni.
      Ikävä
      22
      1057
    Aihe