SORMI POIKKI

Mikahan leppavirtalainen firma oli kyseessa joka katkoo varkautelaisten sormet?
61007
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

uutisen?

Äänestä

vielä leppävirtaa?? Oravikosken konepajalla vois sattuakkii tommosta

Äänestä

Joo ja kukahan idiootti menee työntämään sormensa joka paikkaan?Vähän taas jos käyttäs maalaisjärkee,niin sattus noitakin vähemmän.

Äänestä
  • Koneet tulee olla turvallisia käyttäjilleen. Ja työnantajat on vastuussa siitä että ne myös on.

    Valitettavasti on työnantajia jotka ovat välinpitämättömiä tällaisille asioille. Eivät laita koneita turvallisiksi vaikka työsuojelupiiri kehottaisi.

    Äänestä

Onko sillä mitään vitun väliä onko se varkautelaisen vai vaikka kiinalaisen sormi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DUUNISSA kirjoitti:

Mikahan leppavirtalainen firma oli kyseessa joka katkoo varkautelaisten sormet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu