Jumalalla

tänään minulle. Nettiradio ei saa Helsingin lähetykseen yhteyttä. Voi Jumalani, miksi tänään minut hylkäsit? Olisin niin halunnut kuulla sanasi tälle keskiviikolle!

Mitä sitten voisin tehdä?
273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on sanottavaa koskapa sieltä alkoi seurat kuulua.

Äänestä
  • sitten Jumalan sanaa? Kuullostaa kotikutoiselta nörttimieheltä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei sanottavaa kirjoitti:

tänään minulle. Nettiradio ei saa Helsingin lähetykseen yhteyttä. Voi Jumalani, miksi tänään minut hylkäsit? Olisin niin halunnut kuulla sanasi tälle keskiviikolle!

Mitä sitten voisin tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu