Se A-kysely..

Lukekaahan nyt se kysymykseni uudestaan.
En halunnut mottipää-vastauksia mutta onko niin että ainakin osa täällä on vaan niitä joiden polla on se verran pehmennyt että lukemisen ymmärrystaito on kadonnut kokonaan?

Vai oliko kysymys niin yksinkertainen että se oli suorastaan tyhmä?
2276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Antabusta en suosittele kenellekkään, sen kanssa ryypätessä tulee karmea olo!

Äänestä

Luin kysymyksesi ja perustelusi. Vastasit itse kysymykseesi. Mikä mättää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi ajattelija kirjoitti:

Lukekaahan nyt se kysymykseni uudestaan.
En halunnut mottipää-vastauksia mutta onko niin että ainakin osa täällä on vaan niitä joiden polla on se verran pehmennyt että lukemisen ymmärrystaito on kadonnut kokonaan?

Vai oliko kysymys niin yksinkertainen että se oli suorastaan tyhmä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu