-08-09 punto, 20,30 40th huollot, missähän hinnoissa ko huollot pääkaupunkiseudulla. Mielellään vastaukset vain huoltoja teettäneiltä.
Uuden punton
8
699
Vastaukset
- et säästä
kuin Deltaa. Fiatissa on niin paljo vikoja, että takuu kannattaa pitää varmasti voimassa. jos käyt muualla huollossa niin Deltan pojat evää sulta jollakin verukkeella takuut, kympin säästöstä tulee äkkiä tonnin vahinko.
- se näin on olla
Mulla on varmaan sitten ollut uudet Fiatit (4 kpl) maanantai-kappaleita ku ei oo tarvinnut vikojen kanssa taistella. Jokainen on toiminut erittäin hyvin.
- Deltassako
se näin on olla kirjoitti:
Mulla on varmaan sitten ollut uudet Fiatit (4 kpl) maanantai-kappaleita ku ei oo tarvinnut vikojen kanssa taistella. Jokainen on toiminut erittäin hyvin.
2000vm punto 60 oli,hihna vaihdettiin 60.000ssa,öljyt itse vaihdoin, ja jarrupalat ei muuta huoltoa!Ajoin 110.00km ja hyvin toimi! Kannentiiviste kärähti kerran kyllä.
- Kallista
Vei eilen Punto -60 vm.2004 60.000km huoltoon,hihnanvaihto myös hinta 560e deltassa hertsikassa Kallista!
- GP sporty
Malminkartanon autohuolto on virallinen Fiat huolto ja vaihtoehto Deltan ryöstölle. Miksi viedä Deltaan ja maksaa satoja euroja tekemättömästä työstä? Takuu säilyy kyllä, vaikka viet autosi tuonne Malminkartanoon.
- Maranello1
Huollattanut Sportysi siellä? Miten vaikuttaa vaihtoarvoon,jos vaihdat Deltassa uuteen joskus,kun huollot ei Deltassa,vai onkohan merkitystä!
Maranello1 kirjoitti:
Huollattanut Sportysi siellä? Miten vaikuttaa vaihtoarvoon,jos vaihdat Deltassa uuteen joskus,kun huollot ei Deltassa,vai onkohan merkitystä!
että löytyy leimat huoltokirjasta huoltokilometrien kohdalta.
- menee.,.,
runontaja kirjoitti:
että löytyy leimat huoltokirjasta huoltokilometrien kohdalta.
Pari kertaa olen vaihtanut vanhempaa Fiutsua uuteen Deltassa, kysytään onko huoltokirja, kerron että on ja uskotaan. Vuosimallin ja kilometrien perusteella pistetään hyvitys, toki se huoltokirja leimoineen löytyy aina. Vähän aikatauluista, maantieteellisistä yms syistä olen käyttänyt DA-huoltoja, Deltaa ja mitä milloinkin. Vähän hinnat vaihtelee, DA:t ovat kai aika kelvollisia hinta-laatu -suhteellaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17213125
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545468Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454860Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493699Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392808Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1231989Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1141734Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3671655Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1101552Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361481