FLUNSSAN TORJUNTAAN!

TYRNI ON ERITTÄIN TEHOKAS FLUNSSAN EHKÄISYYN.. MYÖS VALKOSIPULI JA MINTTUTEE.
4836
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kun saa joka päivä tarvittavat vitamiinit,D-vitamiini on yksi tärkeimmistä.Rasvahapot,luomuruoka.Niin avot ei tarvitse enää miettiä mitä tehdä kun saa flunssan.Sitä ei nimittäin enää sitten sairasta.Ennaltaehkäisy on paras flunssalääke.

Äänestä

Hyvä kehon antioksidanttitaso varmistaa, että vastustuskykyä on riittävästi. Nyt taidetaan elellä sitä aikaa, joloin mitataan, mitenkä ihmiset ovat kehonsa ravintotasoa hoitaneet?

Äänestä

Meidän perhe rupesi käyttämään Gefilusmehua päivittäin n. 7 vuotta sitten. Siihen loppuivat lapsen korvatulehdukset, ja ainuttakaan sairaslomapäivää ei ole sen jälkeen ollut. Täytyy toimia! Uskon maitohappobakteerin tehoon.

Äänestä
  • Olen aivan saman kokenut.
    Ostan apateekista bekteereita maitotuotteiden lisäksi, toimii.....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ZIBBOX kirjoitti:

TYRNI ON ERITTÄIN TEHOKAS FLUNSSAN EHKÄISYYN.. MYÖS VALKOSIPULI JA MINTTUTEE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu