Kuulalaakeri

on mainio keksintö, ilman sitä ei "rattaat pyörisi".
6317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Niinhän se on ja parempi ko liukulaakeri.
Siksihän ne miehetki on kovempia juoksemmaa ko
naeset.

Äänestä
  • Neulalaakeri? Näitä kun oikein räknää niin on olo kuin heittokellolla.Tappirasva on kans tärkkee aine, se tuo tavallinen ei pysy männäntapin varressa kun koville jouttuu vaan huuhtouttuu poijes.Molypdeeniä siinä olla pittää.

    Äänestä

se on tuo mobilaatti salva monikäyttöisin. se on joka paikan voijje.
moppisulva on palloniveliin tarkotettu liukaste.

Äänestä

ole myös juoma? Muistelen juoneeni sellaista aikoinaan vanhassa Hiidenkarissa.

Äänestä
  • voitehista vanhin ja paras. käy myös kyytipojaksi alkoholin kanssa.

    Äänestä

on vielä parempi versio, sitä voi säätää jonkin verran.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rasvari kirjoitti:

on mainio keksintö, ilman sitä ei "rattaat pyörisi".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu