Ostakaa pelinrakentaja

tänään illalla umpeutuu

Rok Novak [Siirtolistalla]

27 vuotta ja 104 päivää, TSI = 6 690
hyvä kunto, kelvollinen kestävyys [Arvaamaton]

Maalivahti:    1/20 tuhoisa
Puolustus:    6/20 kelvollinen
Pelinrakennus:    9/20 mahtava
Laituri:    6/20 kelvollinen
Syöttäminen:    5/20 välttävä
Maalinteko:    3/20 kehno
Erikoist.:    5/20 välttävä

5 tähden pelaaja :)pelaaja id: 76218702

hinta: 900 000

2

558

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ghgjhgjhg

      Pelinrakentajia on markkinoilla niin pirusti että hinnat pysyy matalalla, itse ostin vähän aikaa sitten tuon ikäisen armoitetun 500000:lla..

      • ..........

        Näyttää siltä, että ht:nkin globalisoituessa hyvää vauhtia on alhaisempien tasojen joukkiota enemmän ja enemmän pelissä. Näin olle tarvekkaan ei ole suhteessa niin suuri "keskikastin" ukoille, vaan menekkipyramidi on painottunut alemman kastin halvempiin ukkohin. Näin ollen esim. mahtavasta saa panostukseen nähden parempaa tuottoa kuin aiemmin ja kehitysportaita pitää seurata vähän tarkemmin.

        Ihan mutulla sanoisin, että Loistavat lienevät tällähetkellä parhaassa myynti-iskussa. Ovat käyttöukkoja, joilla on jo taso tai kaksi kokemusta ja vielä kehitettävissä olematta liian kalliita hinta/teho suhteelta.

        Vanha totuus kuitenkin on, että käyttömiehinä parhaita on monitaiturit, joilla on ne oikeat aputaidot juuri sinulle :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      113
      4782
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3483
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2410
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      50
      1538
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      36
      1473
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      39
      1299
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      14
      1192
    8. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      22
      1154
    9. On varmaan turn off

      Mutta olen tosi kokematon.
      Ikävä
      27
      1078
    10. 165
      1069
    Aihe