Renault 1,4i Biarritz 5d

Elikä myynnissä olisi tuollainen kapistus.
Auto on vuosimalli 1995 ja katsastamaton.
Katalisaattorin vaihdolla leimaan. Katti maksaa n:250 euroa ( laitto).
Ajettu pyöreästi 160 tuhatta kilsaa.
Hintaa sillä olisi 2500 euroa ja siinä ei ole tinkimis varaa.

[email protected]
1234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vieläkö Rellu on myynnissä. Muuten missäpäin
Suomea asut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HALPA kirjoitti:

Elikä myynnissä olisi tuollainen kapistus.
Auto on vuosimalli 1995 ja katsastamaton.
Katalisaattorin vaihdolla leimaan. Katti maksaa n:250 euroa ( laitto).
Ajettu pyöreästi 160 tuhatta kilsaa.
Hintaa sillä olisi 2500 euroa ja siinä ei ole tinkimis varaa.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu